Vinylové podlahy - extra silné - 720g/m2

Nejprodávanější produkty v kategorii
  1. Vinylová fotopodlaha - EXTRA silná - tisk na 720g m2 s matovým povrchem
    od 1 399 Kč
Upřesnit značku
DALŠÍ VÝROBCI (1)
Seřadit položky
počet na stránce:
Fotopozadí a podlahy z vinylu - EXTRA silné - 720g/m2
materiál fotopozadí je pevný, ale lze ho snadno srolovat a přenést, je omyvatelný a trvanlivý, 1m2 váží cca 720g, pokud se ohne, vrátí se do původního stavu, má paměťový efekt a podíl gumy, nelze protrhnout.. základ je vinyl, nejedná se ani o látku ani o papír!
- veškeré vzory fotopozadí pocházejí z našich fotografií a podkladů ! tudíž jinde úplně stejné nenajdete! a my vám ty naše můžeme upravit na přání, doladit barvu a podobně.. (kromě několika vyjímek)
- podlahy jsou vyrobeny v ČR, vzory podlah a pozadí vznikají na základě naší práce
- fotopozadí tiskneme pouze na ověřený materiál, matný, aby neházel odlesky a dostatečně silný a kvalitní, aby se pozadí neničila (nechci a nebudu přecházet na levné varianty na úkor kvality, jak je tomu jinde, protože sama na pozadích aktivně fotím!)
- pokud chcete jinou velikost pozadí, upravit rozměr na jiný poměr stran, případně změnit něco přímo na vzoru, barvu, sytost - neváhejte se na nás obrátit :)
VZOR, který vidíte v eshopu je kompletní a tak jak vypadá, bude i vytištěn, pokud je na vzoru 10 prken, budou vytištěna i na pozadí, tudíž je třeba si uvědomit, jaký rozměr vybíráte a jestli vám to bude vyhovovat. Příklad: pozadí bude mít šířku 200cm a na vzoru je 10 prken, tudíž šířka jednoho prkna bude v tomto případě 20cm. Pokud bude mít pozadí 300cm, šířka prkna se zvětšuje na 30cm. 
V případě, že chcete jiný počet prken, či jinak pozadí upravit, musíte nás předem kontaktovat. 
POZOR! Pokud chcete stávající pozadí vytisknout na větší rozměr dle vás, je nutno počítat s jeho zvětšením, kdy pak už nemusí vypadat reálně. 
Pozadí se zadávají po vaší objednávce přímo do tisku a doba dodání je tedy cca týden. Již máme v nabídce více jak 4 tisíce vzorů v několika rozměrech a tudíž není možné mít všechny ihned skladem. Navíc spojené a oboustranné vzory se skládají až dle vašeho přání a vše je možné přizpůsobit, od barvy, vzoru i velikosti.
.. vzhledem k tomu, že sama na vinylových pozadí fotím, můžete se podívat na moje stránky na FB - JD PHOTOGRAPHY, kde najdete přímo i rubriku ukázek, kde jsou nejen moje fotky, ale i dalších fotografek :)

Nacházíte se v kategorii: Vinylové podlahy - extra silné - 720g/m2

VYBRAT KATEGORII
+420 602 440 112 (otevřeno e-shop Po - Ne 00:00 - 24:00)

0 kusů / 0
Nejčastější otázky a odpovědi
Máte dotaz? Podívejte na již zodpovězené dotazy
+420 602 440 112
zákaznická podpora (Po-Pá, 9-17h)