Fotopozadí a podlahy pro fotografy

Nejprodávanější produkty v kategorii
 1. Vinylové fotopozadí MINI podlaha 100x80cm

  Vinylové fotopozadí MINI podlaha 100x80cm

  Výrobce: JD PHOTOGRAPHY
  Kód zboží: 306128 Ihned k dodání
  569 Kč
 2. Fotopozadí - SPOJENÉ 292

  Fotopozadí - SPOJENÉ 292

  Výrobce: JD PHOTOGRAPHY
  Kód zboží: 2019010056-1 Ihned k dodání
  od 1 999 Kč
 3. Vinylové fotopozadí - podlaha - oboustranný vzor

  Vinylové fotopozadí - podlaha - oboustranný vzor

  Výrobce: JD PHOTOGRAPHY
  Kód zboží: 284535-1 Ihned k dodání
  od 1 649 Kč
Upřesnit cenu
od 399 Kč do 5 899 Kč
 
 
Upřesnit značku
DALŠÍ VÝROBCI (1)
Seřadit položky
počet na stránce:
 Vinylová fotopozadí a podlahy prodáváme již několik let a máme spoustu spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí. Vybírat si u nás můžete z více jak 3,5tis vzorů fotopozadí a neustále se snažíme dodávat nové, aby se motivy pořád neopakovaly. Objednání fotopozadí i podlah je možno v několika rozměrech, ale pokud chcete jiný, speciální, neváhejte se na nás obrátit, vytiskneme Vám fotopozadí dle domluvy na přání! Veškeré vzory pocházejí z našich vlastních fotografií a podkladů! Nejedná se o stažené ani kupované věci z fotobank atd., tudíž jinde úplně stejné fotopozadí nenajdete a my vám ta naše můžeme na přání i upravit, doladit barvu a podobně. (kromě několika výjimek).
Podlahy a pozadí nejsou dovážená, nejsou z Číny, vzory vznikají na základě naší práce a tisk se provádí v ČR!
Tiskneme pouze na ověřený materiál, matný, aby neházel odlesky a dostatečně silný a kvalitní, aby se fotopozadí neničila (osobně jako fotografka nechci a nebudu přecházet na levné varianty na úkor kvality, jak je tomu jinde, protože sama na pozadích aktivně fotím!).
Materiál fotopozadí i podlah je pevný, můžete ho snadno srolovat a přenést, omyvatelný a trvanlivý, 1m2 váží cca 550g, pokud se ohne, vrátí se do původního stavu, nelze protrhnout, základ je vinyl, nejedná se ani o látku ani o papír!
V eshopu najdete oddělení oddělení akčních fotopozadí, která jsou ihned k dispozici za zvýhodněnou cenu a vzory se tam každý týden mění a dodávají! Při větším odběru podlah a fotopozadí je možná množstevní sleva! Tisk a dodání je u všech vzorů cca týden. Po objednávce jde pozadí ihned do tisku, a jakmile je suché, balí se a odesílá službou PPL. Pokud máte k naší nabídce nějaké dotazy, klidně se ozvěte, rádi poradíme… na emailu eshop@todo.cz nebo na telefonu 60244011 - stránky mého ateliéru, kde najdete ukázkové fotky na vinylových pozadí najdete například i na FB - JD PHOTOGRAPHY - Jarka Ducháčková, kde je i přímo album ukázek pro zákazníky… 

Nacházíte se v kategorii: Fotopozadí a podlahy pro fotografy

VYBRAT KATEGORII
+420 602 440 112 (otevřeno e-shop Po - Ne 00:00 - 24:00)

0 kusů / 0
Nejčastější otázky a odpovědi
Máte dotaz? Podívejte na již zodpovězené dotazy
+420 602 440 112
zákaznická podpora (Po-Pá, 9-17h)